Vytisknout

III. Sportovně zábavný kemp Nymburk

Napsal Tomáš Nevěčný. Posted in Novinky

V prosinci 2017 se ve Sportovním centru Nymburk konal již III. Sportovně zábavný kemp, který byl tentokrát zaměřen na nové hráče basketbalu na vozíku, které doplnilo v tréninkových blocích několik zkušených hráčů. Tým České asociace basketbalu na vozíku se na tuto akci připravoval již s předstihem, kdy se snažil na sportovních akcích a v rehabilitačních centrech vyhledat možné nové zájemce o tento sport.

Vedení tréninků si vzali na starosti reprezentační trenér Jaroslav Menc a jeden z našich nejzkušenějších hráčů Adam Erben. Kemp měl za úkol seznámit nové zájemce se základy basketbalu na vozíku, vyzkoušet sportovní vozíky a samozřejmě herní situace. Během víkendu proběhlo také cvičení s fyzioterapeutkami a hráči měli i možnost regenerace.

Hráčům, kteří se basketbalu věnují delší dobu, děkujeme za rady a předávání zkušeností novějším hráčům. Všem děkujeme za jejich energii během tréninků. Kempu se účastnilo celkem 25 hráčů. Doufáme, že se noví hráči budou tomuto sportu dále věnovat a setkáme se na další podobné akci.

Děkujeme státnímu podniku Lesy České republiky a Nadačnímu fondu Anděl na kolech za podporu basketbalu na vozíku!

Fotogalerie zde.