Vytisknout

Výsledky turnaje o Český pohár

Posted in Novinky

V sobotu 26.5.2012 se uskutečnil jeden ze dvou posledních sportovních akcí této sezóny basketbalového klubu Hobit Brno. Na turnaj o Český pohár se tentokrát připravily všechny české týmy vydatně posílené o zahraniční hráče. Získat cennou trofej pro některé týmy se nakonec ukázalo jako prestižní záležitost a v přípravě na turnaj podřídili této skutečnosti opravdu vše.

Sportovní klání se odehrávalo v moderní sportovní hale Fakulty sportovních studií Kampus Brno a už první zápas dal jednoznačnou odpověď, komu se důsledná příprava na turnaj vyplatila. Tým Hobit Brno se naopak musel před začátkem svého prvního utkání vyrovnat s nečekanou zdravotní indispozicí několika hráčů a celý turnaj pak odehrál v 7, po prvním zápase dokonce v 6 hráčích.

Hráči bojovali ze všech sil a rozhodně nevzdali ani jeden zápas. Do zápasů dali doslova vše a neztráceli bojovného a vzdorovitého ducha ani na okamžik. Pro přítomné diváky tak vytvořily skutečně dynamickou a bojovnou atmosféru kde nebyla nouze o dramatické situace a velmi pěkné a povedené akce. Poměr sil a fatální oslabení mužstva však byl rozhodující.

Zápasy pak ukázaly ještě jedno překvapení a to herní vzestup našeho klubového benjamínka – WBS Pardubice, který srdnatě bojoval a nakonec zaslouženě získal celkové 2. místo.

Celkové pořadí mužstev:

1. TJ Meta Praha
2. 
WBS Pardubice
3. 
BKV Frýdek Místek
4. SK Hobit Brno 

Momentka ze zápasu SK Hobit Brno - TJ Meta Praha