Skip to main content

|

Bez faulu 2024

Bez faulu pomáhá! Unikátní projekt je oficiální charitou českého basketbalu, do které se zapojují hráči a kluby nejvyšší mužské soutěže Kooperativa NBL, Asociace ligových klubů, CZ BASKETBALL, Česká televize, basketbaloví fanoušci a generální partner nejvyšší mužské soutěže pojišťovna Kooperativa.

Ve spolupráci s Kontem bariéry pomůžete dvaatřicetiletému Mikuláši Hapkovi. Vystudovaný designér v roce 2019 utrpěl zranění, po kterém je připoután na invalidní vozík. Při návratu do života mu pomáhají rehabilitace a sport. Je např. aktivním hráčem parabasketbalu v týmu Pražští jezdci. Zatím hraje na stařičkém vozíku, do kterého se nevejde a který se už rozpadá. Projekt Bez faulu pomůže Mikulášovi zaplatit nový vozík na basketbal, aby dál mohl ve volných chvílích hrát pod bezednými koši.  

Letošní ročník začíná 14. února úvodním utkáním Louda Auto FINAL 8, tedy finálového turnaje Česko-slovenského poháru. Charitativní období bude probíhat během února a března a výsledná částka bude předána 23. března v rámci tradiční exhibiční akce Kooperativa NBL All-Star Game.

Zapojit se můžete i vy zasláním DMS ve tvaru:

DMS BEZFAULU 30
DMS BEZFAULU 60
DMS BEZFAULU 90
DMS BEZFAULU 190

Na číslo 87 777. Cena SMS je 30, 60 nebo 90 nebo 190 korun (více na www.darcovskasms.cz, službu DMS provozuje Fórum dárců, technicky zajišťuje ATS Praha)

Dalšími možnostmi pro individuální dárce jsou:

          – platba na transparentní účet Konta Bariéry 17111444/5500, VS 240024

          – prostřednictvím webu Konta Bariéry

          – QR kód s platebními údaji k naskenování v internetovém bankovnictví bez předem stanovené částky – každý si jí může doplnit dle uvážení

zdroj: CZ.BASKETBALL